r e f e r e n c e


Paní architektka je moc šikovná a hlavně rozumí potřebám klienta. Když jsme začínali s podnikáním a měli jsme velmi omezené prostředky, bylo zadání jednoduché: "navrhněte nám hezkou prodejnu LEVNĚ". Tento úkol Eva splnila fantasticky a možná i díky tomu jsme na této první prodejně vyrostli. Byť s minimálními finančními prostředky, budila prodejna skvělý dojem a zejména nápad s extravagantní tapetou nám přilákal spoustu zákazníků. Na to bychom sami určitě nikdy nepřišli. Při plánování následující, větší prodejny jsme tedy Evu oslovili už v samém začátku. Rozpočet už byl tentokrát výrazně vyšší a požadavky rozsáhlejší. Vše jsme v roce 2017 dotáhli k naší velké spokojenosti. V pořadí druhá prodejna Hodinky-365 je velmi reprezentativní a jsem na ni pyšný. Vymyšlený a odzkoušený koncept chceme zachovat i do budoucna u našich dalších prodejen po republice (doufám, že jich bude hodně) a paní architektka bude určitě jejich strůjcem. 

Radek Vyhlídal 

hodinky-365.cz

Eva nám navrhovala kompletně celý salon v Praze - Karlíně a protože jsem byla velmi spokojena, oslovila jsem ji i s návrhem interiéru vlastního rodinného domu. Při plánování našeho prvního salonu bylo pro nás s kolegyní Alenou vše nové a potýkaly jsme se se spoustou neznámých úkolů od rekolaudace původně kancelářských prostor, požadavků hygieny, přes rozvžení salónu až po vizuální styl a design. Eva nás celým procesem provedla a vymyslela vše dokonale. Máme dostatek prostoru, světla, interiér je minimalistický, čistý, útulný, praktický, nadčasový. Výsledek předčil naše očekávání. Spolupráce byla navíc moc příjemná. Paní architektka je velký profesionál, její nápady jsou úžasné a dokonalé :-) Vše má promyšleno do posledního detailu, realizaci hlídá a nepustí nic, co by nebylo v dostatečné kvalitě. Příprava i samotná stavba jsou, jak jsem zjistila, dost náročné a proto velice oceňuji její profesionální a lidský přístup. Je to moc milý člověk.

Barbora Hrdinová

CUT. Karlín

When my partner and I were looking for our dream home in Prague, we came across a functionalist apartment in Letná that was in need of major renovation. Because the apartment was in such bad shape (and also very dark), I was very sceptical at first whether we could make it work. But Eva helped us see the potential and quite literally helped us "see the light". Preserving the original elements of this historical apartment while also giving it a much-needed modern update, Eva managed to bring a flood of light throughout the apartment with her clever carpentry design and mirror tricks. And because my partner and I have a lot of stuff, she managed to maximize our storage space without it looking tacky. She also assisted us with managing the reconstruction team as part of her extra project management service. Whenever there was an issue that needed to be resolved, Eva was very quick to come up with a solution so that things got back on track. We really couldn't have done it without her. She helped transform our dream home into our forever home. If you choose to work with Eva, you can expect nothing but a professional approach, a friendly atmosphere, and above all fabulous ideas and immeasurable talent.

Ephram Daniels and Mahan Esfahani

Byt pro cembalo

Zadání na přestavbu našeho mezonetu nebylo úplně jednoduché. Po třech letech od nastěhování do bytu po předchozích majitelích bylo patrné, že musíme udělat několik zásadních změn. Paní architektka se nejprve seznámila s naší představou a zároveň mohla dle vlastních zkušeností naše požadavky korigovat. Od konzultací jsme tak plynule přešli k návrhu rekonstrukce interiéru celého prostoru. V první fázi došlo k rekonstrukci horního patra, kde bylo nutné vyřešit pokoj pro nového člena rodiny a přesun původní pracovny na jiné místo. V druhé fázi se jednalo o rekonstrukci interiéru obývacího pokoje a kuchyně, kde jsme chtěli zachovat rukopis paní architektky z řešení horního patra. Klíčovým přínosem spolupráce s paní architektkou bylo "end-to-end " poradenství a dozor v průběhu celé realizace a pochopení našich představ. Velmi si vážíme zodpovědného a pečlivého přístupu ke každému detailu..

Kateřina a Jaroslav Vršečtí

Mezonet Holešovice